Sunday, May 1
20:00–10:00
Terrace Opening Pt.1
Evening
Head Space — Vaden — Basic Principles
Whitelabel — Dasha Mazur
Retrospection — Fubo

Night
Dvinskikh — Poly — Naime
Ukusila — Kovalev — Ershov
Kekoriy — Eitbit
Monday, May 2
21:00–10:00
Terrace Opening Pt.2
Evening
Monday Movie
'White Man Can't Jump'
Ron Shelton, 1992

Night
Doubleight — Ika — Matpri
Hoopa — Smirnov + Buren
Lena Popova — Exponent — Blain
Thursday, May 5
20:00–01:00
Wine Rave
Evening
Timofey
Friday, May 6
23:59–08:00
Origins
Night
DJ1985 — Deonisism
Primat — Vtrenykah — Jax
Saturday, May 7
20:00–08:00
EMC
Evening
Sublook — Rave-Instructor — Fabriz

Night
Pavel Afanasyev — Neuro + Ptzoid
Neonicle — Rezistor — Summanen
Hidikel — Ershov — LP
Sunday, May 8
20:00–08:00
U.E. x Funk You!
Evening
Quest — Lexani — Shinder — Golitcin

Night
DJ Slon — Neuro — Daniel De Boa
Mikha Voron — Vtrenykah — Techneziy
Ptzoid — LP — Sanys — Apatit
Monday, May 9
21:00–08:00
Abduction x Monday Movie
Evening
'What's eating Gilbert Grape?'
Lasse Hallström, 1993

Night
Detra — Rouborgen — Ctilict
Azelitsky — Shine Of Sheet
Huffy Fibryyx — Peloton7000
Tuesday, May 10
20:00–01:00
Washing Machine
Evening
Hoopa — Jax — Michel
Thursday, May 12
20:00–01:00
Scápes
Evening
Ignat Siu — Lomonic — Owen Pitch
Heykonon — Ilona Pandorina
Friday, May 13
20:00–01:00
Practice Makes Perfect x Techno_Flat
Evening
Norton Commander
Fêdör de Battourie — Keetah

Night
Alex Cool — Overload — Mode L
Coma Esc — Tekkyon
Dopesmoker + K-San
Saturday, May 14
20:00–18:00
Long Play x Fat Vibez
Evening
Outselect — Hi Top
Levice — Shinder

Night + Day
Ika — Poly — Naime — Rena
Tonel' — Lozovoy — Buwalda
Grsha — ESB + Marick
Patalakh — Maratkanov
Sunday, May 15
20:00–01:00
DMT Electronics
Evening
Holistic No_It — Qooja
Sublook
Monday, May 16
21:00–00:00
Monday Movie
Evening
'Almost Famous'
Cameron Crowe, 2000
Thursday, May 19
20:00–01:00
Wine Rave
Evening
Smirnov + Buren'
Friday, May 20
20:00–10:00
Rroom x Funk You!
Evening
Quest — Lexani — Shinder

Night
Yuri Usachev — Kirill Golikov — JP
Ilya Abud — Shyam — Alfij
Poly — Sereja Borisov — Pie
Saturday, May 21
20:00–10:00
Базовое Техно
Evening
TBA

Night
Adam Antine — Igor Dementiev — Keyser
Khladni — Owen Pitch — Radmir Wayne
Ultranoise — Zaletny — Zugzwang
Sunday, May 22
20:00–01:00
RTS.FM
Evening
Sereja Borisov — Kammerton — Graviti
Mauu + Kruglenko
Monday, May 23
21:00–00:00
Monday Movie
Evening
TBA
Thursday, May 26
20:00–01:00
Wine Rave
Evening
TBA
Friday, May 27
20:00–10:00
TBA x Cutarug
Evening
TBA

Night
TBA
Saturday, May 28
20:00–10:00
Double Sound²
Evening
TBA

Night
TBA
Sunday, May 28
20:00–01:00
DMT Electronics
Evening
TBA
Sunday, May 1
20:00–10:00
Terrace Opening Pt.1
Evening
Head Space — Vaden — Basic Principles
Whitelabel — Dasha Mazur
Retrospection — Fubo

Night
Dvinskikh — Poly — Naime
Ukusila — Kovalev — Ershov
Kekoriy — Eitbit
Monday, May 2
21:00–10:00
Terrace Opening Pt.2
Evening
Monday Movie
'White Man Can't Jump'
Ron Shelton, 1992

Night
Doubleight — Ika — Matpri
Hoopa — Smirnov + Buren
Lena Popova — Exponent — Blain
Thursday, May 5
20:00–01:00
Wine Rave
Evening
Timofey
Friday, May 6
23:59–08:00
Origins
Night
DJ1985 — Deonisism
Primat — Vtrenykah — Jax
Saturday, May 7
20:00–08:00
EMC
Evening
Sublook — Rave-Instructor — Fabriz

Night
Pavel Afanasyev — Neuro + Ptzoid
Neonicle — Rezistor — Summanen
Hidikel — Ershov — LP
Sunday, May 8
20:00–08:00
U.E. x Funk You!
Evening
Quest — Lexani — Shinder — Golitcin

Night
DJ Slon — Neuro — Daniel De Boa
Mikha Voron — Vtrenykah — Techneziy
Ptzoid — LP — Sanys — Apatit
Monday, May 9
21:00–08:00
Abduction x Monday Movie
Evening
'What's eating Gilbert Grape?'
Lasse Hallström, 1993

Night
Detra — Rouborgen — Ctilict
Azelitsky — Shine Of Sheet
Huffy Fibryyx — Peloton7000
Tuesday, May 10
20:00–01:00
Washing Machine
Evening
Hoopa — Jax — Michel
Thursday, May 12
20:00–01:00
Scápes
Evening
Ignat Siu — Lomonic — Owen Pitch
Heykonon — Ilona Pandorina
Friday, May 13
20:00–01:00
PMP x Techno_Flat
Evening
Norton Commander
Fêdör de Battourie — Keetah

Night
Alex Cool — Overload — Mode L
Coma Esc — Tekkyon
Dopesmoker + K-San
Saturday, May 14
20:00–18:00
Long Play x Fat Vibez
Evening
Outselect — Hi Top
Levice — Shinder

Night + Day
Ika — Poly — Naime — Rena
Tonel' — Lozovoy — Buwalda
Grsha — ESB + Marick
Patalakh — Maratkanov
Sunday, May 15
20:00–01:00
DMT Electronics
Evening
Holistic No_It — Qooja
Sublook
Monday, May 16
21:00–00:00
Monday Movie
Evening
'Almost Famous'
Cameron Crowe, 2000
Thursday, May 19
20:00–01:00
Wine Rave
Evening
Smirnov + Buren'
Friday, May 20
20:00–10:00
Rroom x Funk You!
Evening
Quest — Lexani — Shinder

Night
Yuri Usachev — Kirill Golikov — JP
Ilya Abud — Shyam — Alfij
Poly — Sereja Borisov — Pie
Saturday, May 21
20:00–10:00
Базовое Техно
Evening
TBA

Night
Adam Antine — Igor Dementiev — Keyser
Khladni — Owen Pitch — Radmir Wayne
Ultranoise — Zaletny — Zugzwang
Sunday, May 22
20:00–01:00
RTS.FM
Evening
Sereja Borisov — Kammerton — Graviti
Mauu + Kruglenko
Monday, May 23
21:00–00:00
Monday Movie
Evening
TBA
Thursday, May 26
20:00–01:00
Wine Rave
Evening
TBA
Friday, May 27
20:00–10:00
TBA x Cutarug
Evening
TBA

Night
TBA
Saturday, May 28
20:00–10:00
Double Sound²
Evening
TBA

Night
TBA
Sunday, May 28
20:00–01:00
DMT Electronics
Evening
TBA