• Saturday
    March 1, 2014
    Udacha Label Night

    23:59–08:00
    A5
    Dada Ques
    Shutta
    Dices
    Hoopa
    A. Nevsky
  • March 6, 2014
    Phenomenal Sound

    23:59–06:00
    Lorum
    Roma Bromich
  • Friday
    March 7, 2014
    Freitag Nacht

    23:59–08:00
    Sebastien Vorhaus (MX)
    Ponty Mython
    Krjuk
    Eshi
    & Ioann
  • Saturday
    March 8, 2014
    Throw

    23:59–08:00
    Fanick & Zok Zok
  • Sunday
    March 9, 2014
    Traumfabrik

    23:59–08:00
    Stef Mendesidis
    Inga Mauer
    Usts
    Sel

  • March 13, 2014
    Night Flight

    23:59–06:00
    Inga Mauer
    Nasonov
    Koksharov
  • Friday
    March 14, 2014
    Deep Soul Penetration

    23:59–08:00
    Rudiment [Live]
    Neuro
    Sailor Jack DJs:

    Oira & Nikita
  • Saturday
    March 15, 2014
    Tandem Label Night

    23:59–08:00
    S. Zarin [Live]
    Ki.Mi. [Live]
    Deepcase
  • March 20, 2014
    Phenomenal Sound

    23:59–06:00
    Lorum
    Roma Bromich
  • Friday
    March 21, 2014
    Freitag Nacht

    23:59–07:00
    Magic B
    DJ Slon
    Kirill Matveev
  • Saturday
    March 22, 2014
    Stackenschneiders Sonnabende

    23:59–08:00
    Anrilov
    John Vegas
    Lookin
    Kovalev
  • Sunday
    March 23, 2014
    Guten Morgen Afterhours

    08:00–16:00
    El
    Glxs
    Mothman
  • Thursday
    March 27, 2014
    Institute Of Techno

    23:59–06:00
    DJ Slon
    Ershov
    & Zaletny
    Green
    Krll Madjara
  • Friday
    March 28, 2014
    Freitag Nacht

    23:59–08:00
    Mr. Raoul K (DE)
    Raf
  • Saturday
    March 29, 2014
    Stackenschneiders Sonnabende

    23:59–08:00
    Smirnov
    Bagus
    8bit
  • March 30, 2014
    Guten Morgen Afterhours

    08:00–16:00
    Glxs
    Sailor Jack DJs:

    Oira & Nikita
  • Saturday
    March 1, 2014
    Udacha Label Night

    23:59–08:00
    A5
    Dada Ques
    Shutta
    Dices
    Hoopa
    A. Nevsky
  • March 6, 2014
    Phenomenal Sound

    23:59–06:00
    Lorum
    Roma Bromich
  • Friday
    March 7, 2014
    Freitag Nacht

    23:59–08:00
    Sebastien Vorhaus (MX)
    Ponty Mython
    Krjuk
    Eshi
    & Ioann
  • Saturday
    March 8, 2014
    Throw

    23:59–08:00
    Fanick & Zok Zok
  • Sunday
    March 9, 2014
    Traumfabrik

    23:59–08:00
    Stef Mendesidis
    Inga Mauer
    Usts
    Sel

  • March 13, 2014
    Night Flight

    23:59–06:00
    Inga Mauer
    Nasonov
    Koksharov
  • Friday
    March 14, 2014
    Deep Soul Penetration

    23:59–08:00
    Rudiment [Live]
    Neuro
    Sailor Jack DJs:

    Oira & Nikita
  • Saturday
    March 15, 2014
    Tandem Label Night

    23:59–08:00
    S. Zarin [Live]
    Ki.Mi. [Live]
    Deepcase
  • March 20, 2014
    Phenomenal Sound

    23:59–06:00
    Lorum
    Roma Bromich
  • Friday
    March 21, 2014
    Freitag Nacht

    23:59–07:00
    Magic B
    DJ Slon
    Kirill Matveev
  • Saturday
    March 22, 2014
    Stackenschneiders Sonnabende

    23:59–08:00
    Anrilov
    John Vegas
    Lookin
    Kovalev
  • Sunday
    March 23, 2014
    Guten Morgen Afterhours

    08:00–16:00
    El
    Glxs
    Mothman
  • Thursday
    March 27, 2014
    Institute Of Techno

    23:59–06:00
    DJ Slon
    Ershov
    & Zaletny
    Green
    Krll Madjara
  • Friday
    March 28, 2014
    Freitag Nacht

    23:59–08:00
    Mr. Raoul K (DE)
    Raf
  • Saturday
    March 29, 2014
    Stackenschneiders Sonnabende

    23:59–08:00
    Smirnov
    Bagus
    8bit
  • March 30, 2014
    Guten Morgen Afterhours

    08:00–16:00
    Glxs
    Sailor Jack DJs:

    Oira & Nikita